"Plaża Open" zgłoszenia amatorów do turnieju

Zawody odbędą się 6 lipca w ramach turnieju "Plaża Open", fot. Szymon Łyciuk (zdjęcie poglądowe) Zawody odbędą się 6 lipca w ramach turnieju "Plaża Open", fot. Szymon Łyciuk (zdjęcie poglądowe)
Ruszyły zgłoszenia do amatorskiego turnieju w piłce siatkowej plażowej. Zawody odbędą się 6 lipca w ramach turnieju "Plaża Open". Uczestnicy będą walczyć o Puchar Prezydenta Miasta Zamość.

W związku z tym, że ilość par startujących w zawodach jest ograniczona ( w turnieju może wystartować 16 par ). Organizator prosi o jak najszybsze przesłanie zgłoszeń drużyn, które chcą wziąć udział w turnieju. Zgłoszenia drużyn przyjmowane będą drogą elektroniczną poprzez poprawne wypełnienie i przesłanie formularza na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., który dostępny jest na stronie www.plazaopen.pl/amator/.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us