Logo
Wydrukuj tę stronę

Sportowy weekend studentów

Siatkarki PWSZ zdobyły III miejsce podczas miejskich finałów Ligi Kobiet i Mężczyzn LZS, źródło: materiał nadesłany Siatkarki PWSZ zdobyły III miejsce podczas miejskich finałów Ligi Kobiet i Mężczyzn LZS, źródło: materiał nadesłany

Miniony weekend był bardzo pracowity dla studentów - sportowców Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Zamościu. Studentki odniosły spory sukces w trójboju siłowym a siatkarki zdobyły brązowy medal podczas miejskiego finału ligi LZS.

Bardzo dobrze spisały się reprezentantki PWSZ w Zamościu na Akademickich Mistrzostwach Województwa Lubelskiego 2016/2017 w trójboju siłowym (kategoria kobiet), które odbyły się 25 marca 2017 r. w Lublinie. Agnieszka Kuczmaszewska zajęła pierwsze miejsce w kat. do 56 kg, natomiast Agata Sałamacha zajęła II miejsce w kat. powyżej 66 kg.

Klasyfikacja lubelskich uczelni (kategoria kobiet):
1. UP Lublin
2. PWSZ Zamość
3. WSEI Lublin
3. Politechnika Lubelska
5. WSNS Lublin
6. KUL

Dobry występ zanotowały też drużyny siatkarek i siatkarzy PWSZ w Zamościu podczas finałów Ligi Kobiet i Mężczyzn LZS Piłki Siatkowej o Puchar Prezydenta Miasta Zamościa (25-26 marca 2017 r.) Siatkarki PWSZ zdobyły III miejsce, siatkarze VI miejsce.

Z kolei w tenisie stołowym zawodnicy PWSZ rozegrali w weekend dwa bardzo trudne mecze. Po przegranym meczu w Radomiu z IKTS BROŃ 3:7 (25 marca), zamojscy zawodnicy pokonali drużynę LKS ODRA KGHM METRACO SA Miękinia/Głoska 6:4 (26 marca). Przed drużyną PWSZ ostatni mecz sezonu, który odbędzie się 6 maja z GMKS STRZELEC-PEGAZ Frysztak. Mecz ten wyłoni zwycięzcę ligi.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl