Reklama

Milena Kazanowska powołana na LAMO

Milena Kazanowska pojedzie na zgrupowanie najlepszych zawodniczek rocznika 2004 w Polsce, foto: materiał nadesłany Milena Kazanowska pojedzie na zgrupowanie najlepszych zawodniczek rocznika 2004 w Polsce, foto: materiał nadesłany
Polski Związek Piłki Nożnej ponownie powołał Milenę Kazanowską (zawodniczka SuchowiczTeam) na Letnią Akademię Młodych Orłów. Zgrupowanie najlepszych zawodniczek rocznika 2004 w Polsce, odbędzie się w lipcu w Gniewinie.

Także w lipcu, ale już w Zamościu, mistrzynie województw rocznika 2004 i młodszy zagrają Finały Ogólnopolskie Turnieju LZS Mała Piłkarska Kadra Czeka. Województwo Lubelskie reprezentować będzie UKS Dubler Opole L. z zamościankami w składzie - Mileną Kazanowską, Oliwią Kiecaną, Marią Borys i Pauliną Zaniewską, które wraz z koleżankami z Opola L. wygrały - 9 czerwca finał naszego województwa w Wilkowie, pokonując Legion Grabów Szl. 2:0. Milena została wówczas uznana za najlepszą zawodniczkę zawodów.

 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us