Reklama

Sobota z tenisem stołowym

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Po krótkiej przerwie do gry wracają zamojscy tenisiści i tenisistki. W najbliższą sobotę (4 stycznia) obie pierwszoligowe drużyny rozegrają w Zamościu swoje mecze o punkty. Sportowych emocji na pewno nie zabraknie.

Najpierw o godz. 11 panie podejmą drużynę Bronowianki II Kraków. Z kolei o godz. 16 panowie zagrają rewanż z drużyną Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów.

- Oba mecze gwarantują wysoki poziom i duże emocje a w szczególności rewanż Panów, którzy po porażce na wyjeździe dołożą wszelkich starań aby mecz w Zamościu ułożył się po ich myśli – mówi trener PWSZ Zamość, Piotr Kostrubiec.

Przypomnijmy, że po pierwszej rundzie tego sezonu męska drużyna PWSZ Zamość jest wiceliderem I ligi, z kolei drużyna żeńska zajmuje 6. miejsce, tracąc zaledwie dwa punkty do drugiego zespołu w tabeli.

Oba spotkania rozegrane zostaną w hali Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 im. Armii Krajowej w Zamościu („Elektryka”) przy ul. Zamoyskiego 62. Wstęp wolny. Zapraszamy!

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us