Reklama

Lekcja szczypiorniaka z Arturem Siódmiakiem

Plakat, źródło: materiał nadesłany Plakat, źródło: materiał nadesłany
W sobotę, 10 czerwca do Zamościa zawita znakomity piłkarz ręczny Artur Siódmiak. Były reprezentant Polski zorganizuje cykl zajęć dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy już od godz. 9.30 na Rynek Wielki w Zamościu.

Artur Siódmiak jest medalistą mistrzostw świata i uczestnikiem igrzysk olimpijskich. W pamięci kibiców zapisał się przede wszystkim rzutem przez całe boisko na wagę zwycięstwa z Norwegią i awansu do półfinału MŚ w 2009 roku.

Po zakończeniu kariery sportowej Siódmiak podjął się zadania popularyzacji piłki ręcznej wśród najmłodszych. W realizacji tego zadania ma pomóc organizacja pokazowych lekcji w całej Polsce pod nazwą ?Artur Siódmiak Summer Tour?. 10 czerwca z porad byłego szczypiornisty i jego sztabu skorzystają młodzi mieszkańcy Zamościa.

Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji, w tym: udział w lekcji treningowej z Mistrzem Arturem, blok aktywności sportowej, turnieje piłki ręcznej i występy artystyczne. Poza samym Arturem Siódmiakiem swój udział w imprezie zapowiedział zawodnik Vive Tauron Kielce Michał Jurecki, a także wychowankowie Padwy grający w najwyższych ligach piłki ręcznej. W lekcji piłki ręcznej udział wziąć mogą dziewczęta, chłopcy oraz rodzice. Dla uczestników przygotowano pamiątkowe t-shirty.

Rejestracja zawodników rozpocznie się od godziny 9:30. Start imprezy o godz.  10:00. Tuż po otwarciu odbędzie się rozgrzewka oraz aktywności sportowe z zaproszonymi gośćmi. W dalszej części zaplanowano uroczyste zakończenie Zamojskiej  Małej Ligi Piłki Ręcznej Chłopców oraz mecz piłki ręcznej wychowanków Padwy Zamość.

1 komentarz

  • ciekawy
    ciekawy piątek, 09 czerwiec 2017 23:11 Link do komentarza

    a to ktos znany? o siatkarce Glince słyszałem nieraz w tv ale o szczypiorniscie Siódmiaku pierwsze słyszę

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us