Reklama
Reklama

Zamojscy sportowcy nominowani

foto: nominowani sportowcy foto: nominowani sportowcy

Trwa plebiscyt na Sportowca Roku AZS Lublin 2019. W gronie nominowanych są reprezentanci Uczelni Państwowej im. Szymona Szymonowica w Zamościu.

W ramach Plebiscytu wyłonieni zostaną najlepszy sportowiec i najlepszy trener AZS. Wyboru w tej kategorii dokona kapituła Plebiscytu. Wśród nominowanych są reprezentanci UPZ: Elżbieta Bielak i Emilia Rechul (podnoszenie ciężarów), Ihor Zavadskyi (tenis stołowy) oraz trenerzy – Piotr Kostrubiec (tenis stołowy) i Andrzej Gaweł (podnoszenie ciężarów).

Zachęcamy do głosowania na sportowców Uczelni Państwowej w Zamościu w kategorii na Najpopularniejszego Sportowca AZS Lublin 2019. Nominowanych w tej kategorii jest 26 zawodników z Klubów Uczelnianych, w tym troje studentów zamojskiej uczelni – Elżbieta Bielak, Emilia Rechul, Ihor Zavadskyi.

Głos można oddać na trzy sposoby:
- poprzez ankietę Google: https://cutt.ly/plebiscytAZSLublin
- wysłanie maila z wyborem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
- poprzez SMS na numer: 693 738 087 z nazwiskiem sportowca.

Głosowanie trwa do 27 października. Gala finałowa Plebiscytu odbędzie się 8 listopada.

Sylwetki nominowanych w Plebiscycie sportowców UPZ:
- Elżbieta Bielak - studentka turystyki i rekreacji w Uczelni Państwowej im. Szymona Szymonowica w Zamościu. Zawodniczka sekcji podnoszenia ciężarów i trójboju siłowego. W roku akademickim 2018/2019 zdobyła I miejsce na Mistrzostwach Polski AZS w podnoszeniu ciężarów. Uplasowała się na IV miejscu w Mistrzostwach Polski Seniorów w podnoszeniu ciężarów oraz była najlepszą zawodniczką podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski.

- Emilia Rechul - studentka III roku kierunku finanse i rachunkowość w Uczelni Państwowej im. Szymona Szymonowica w Zamościu. Emilia jest zawodniczką sekcji ponoszenia ciężarów i trójboju siłowego. W minionym roku akademickim zajęła I miejsce na Mistrzostwach Polski AZS oraz na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w podnoszeniu ciężarów.

- Ihor Zavadskyi – student turystyki i rekreacji w Uczelni Państwowej im. Szymona Szymonowica w Zamościu. Ihor jest zawodnikiem I-ligowej drużyny tenisa stołowego PWSZ Zamość. Podczas Akademickich Mistrzostw Europy zajął: I miejsce w deblu, III miejsce indywidualnie oraz III miejsce w klasyfikacji drużynowej. Podczas Akademickich Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym zajął I miejsce w rozgrywkach drużynowych.

1 komentarz

  • ^_^
    ^_^ środa, 23 październik 2019 12:06 Link do komentarza

    zamojscy? ten Ihor to pewnie rodowity Zamosciak z dziada pradziada, widac po nazwisku :)

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us