Reklama
Reklama

Suchowiczteam w Centralnej Lidze Juniorek

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Zespół Suchowiczteam Wólka Panieńska awansował do Centralnej Ligi Juniorek U-15. Zespół od bieżącego sezonu rywalizuje w Wojewódzkich Mistrzostwach Juniorek Młodszych LZPN, w tabeli uplasował się na drugim miejscu.

Dwa pierwsze zespoły awansowały do Centralnej Ligi Juniorek U-15 ,wśród przedstawicieli naszego województwa oprócz AZS Biała Podlaska znalazł się Suchowiczteam Wólka Panieńska. Rywalizacja odbywać się będzie na wiosnę w grupie: Małopolska, Podkarpacie, Świętokrzyskie i Lubelszczyzna, po dwóch przedstawicieli. Rozgrywki będą prowadzone przez Polski Związek Piłki Nożnej. Równolegle do rywalizacji ogólnopolskiej, prowadzone będą również rozgrywki ''wiosenne'' o Mistrzostwo Lubelskiego Związku Piłki Nożnej.

- Dla Suchowiczteam jest to największe osiągnięcie w dwuletniej historii klubu. Na szczeblu centralnym występują najbardziej uznane marki piłkarstwa kobiecego, tak więc w tym gronie będziemy absolutnym beniaminkiem. Jest to dla nas bardzo duże wyzwanie ale i radość że warto mieć pasję i dążyć do celu , nikt przed nami z Zamojszczyzny nie zakwalifikował się do rozgrywek juniorskich na etapie centralnym , tak u chłopców i jak i u dziewcząt.W zespole mamy, w większości dziewczęta młodsze od rocznika wiodącego /2005/. Ogrywamy rocznik 2006 i 2007 tak aby to doświadczenie przyniosło efekt za rok, dwa. Najwięcej bramek w rundzie jesiennej zdobyła Jagoda Wróbel - 11,Natomiast w najważniejszym , decydującym o awansie meczu z Avią , łupem bramkowym podzieliły się: Jagoda Wróbel,Karolina Muzyczuk,Natalia Kita i Maja Petryk - podsumowuje trener Wojciech Suchowicz.

Skład Suchowiczteam w rozgrywkach wojewódzkich: Wiktoria Ciurysek, Jagoda Mączka, Maria Terlecka, Amelia Małek, Karolina Muzyczuk, Maja Petryk, Karolina Bachanek, Aleksandra Bednarz, Milena Skiba, Roksana Kozłowska, Jagoda Wróbel, Natalia Kita, Klaudia Kołcon, Marta Sierkowska, Martyna Nowosad, Wiktoria Siekierda, Zuzanna Wilk. Kier. zespołu Marcin Siekierda.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us