Reklama
Reklama

Zamość: Zbliża się Plaża Open. Zobacz jakie atrakcje przygotowano Wyróżniony

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

Zawody rozpoczną się 28 czerwca na Rynku Wielkim w Zamościu. Tegoroczna edycja Plaży Open jest jubileuszowa, odbywa się już po raz dziesiąty. Zbliżamy się do rozpoczęcia cyklu Plaża Open w ramach Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej, przed nami trzydniowe rozgrywki najlepszych polskich zespołów plażowych w pięciu pięknych Polskich miastach.

-Siatkówka plażowa to bardzo rodzinna dyscyplina, dlatego wspólnie z Biurem Programu „Niepodległa” chcemy zorganizować wyjątkowe mecze gwiazd w naszych pięciu miastach: 29 czerwca w Zamościu, 6 lipca w Mysłowicach, 13 lipca w Łodzi, 20 lipca w Rybniku oraz 27 lipca w Białystoku. Kilka słów o specjalnym punkcie w programie. Mecze z Niepodległą to niecodzienne spotkania, w których przeniesiemy się do epoki dwudziestolecia międzywojennego, w rytm muzyki Eugeniusza Bodo, Jana Kiepury, a zawodnicy będą występowali w specjalnie przygotowanych koszulkach i kaszkietach przypominających te z minionej epoki. - informują organizatorzy.

Tegoroczne zmagania cyklu Plaża Open rozpoczną się w Zamościu. - Takiej inauguracji cyklu Plaża Open mogliśmy sobie życzyć, piękna sceneria zabytkowego Rynku Wielkiego, a także bliskość obiektów sportowych OSiR sprawiają, że do Zamościa rokrocznie przybywa coraz więcej siatkarek i siatkarzy, a także kibiców którzy zakochali się w pięknym mieście Zamość – mówi Marcin Strządała (organizator).

Zamość wpisał się w kalendarz siatkówki plażowej, a korzystając z uroków pięknego Rynku organizatorzy stworzą wiele atrakcyjnych stref dla dzieci, kibiców i turystów.

Oprócz obserwowania zmagań, ścisłej krajowej czołówki siatkówki plażowej, na kibiców czekać będzie mnóstwo atrakcji. Warto wspomnieć między innymi o turnieju dla amatorów. Nie zabraknie dobrze znanego, cieszącego się popularnością boiska wypełnionego wodą - AquaWave, w którym odbędzie się turniej siatkówki i piłki nożnej na wodzie, aby nie było nudno animatorzy i mistrzynie zumby zadbają o aktywność i atmosferę kibiców, dla rodziców z dziećmi przygotowana będzie mega gra planszowa. Nowością przygotowaną przez organizatorów będzie strefa spa, z sauną, jacuzzi oraz kriokomorą. To tylko część atrakcji, reszta niech zostanie tajemnicą.

Najważniejsze, finałowe zmagania w każdym z miast transmitowane będą na sportowych antenach Telewizji Polskiej w TVP Sport i TVP Sport HD. Transmisję z Zamościa rozpocznie się 30 czerwca o godzinie 12:45.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us