Logo
Wydrukuj tę stronę

Zamość otwiera tegoroczną Plażę Open! Wyróżniony

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Będzie to jubileuszowa, 10 edycja Plaży Open. Rozpocznie się 28 czerwca na Rynku Wielkim w Zamościu. Portal ezamosc.pl patronuje wydarzeniu medialnie.

Takiej inauguracji cyklu Plaża Open mogliśmy sobie życzyć, piękna sceneria zabytkowego Rynku Wielkiego, a także bliskość obiektów sportowych OSiR sprawiają, że do Zamościa rokrocznie przybywa coraz więcej siatkarek i siatkarzy, a także kibiców którzy zakochali się w pięknym mieście Zamość – mówi Marcin Strządała (organizator).

Zamość wpisał się w kalendarz siatkówki plażowej, a korzystając z uroków pięknego Rynku organizatorzy stworzą wiele atrakcyjnych stref dla dzieci, kibiców i turystów. To będzie wspaniałe rodzinne święto siatkówki plażowej na Roztoczu z finałem o godzinie 12:45 w TVP Sport.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl