Reklama
Reklama

Zamość otwiera tegoroczną Plażę Open! Wyróżniony

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Będzie to jubileuszowa, 10 edycja Plaży Open. Rozpocznie się 28 czerwca na Rynku Wielkim w Zamościu. Portal ezamosc.pl patronuje wydarzeniu medialnie.

Takiej inauguracji cyklu Plaża Open mogliśmy sobie życzyć, piękna sceneria zabytkowego Rynku Wielkiego, a także bliskość obiektów sportowych OSiR sprawiają, że do Zamościa rokrocznie przybywa coraz więcej siatkarek i siatkarzy, a także kibiców którzy zakochali się w pięknym mieście Zamość – mówi Marcin Strządała (organizator).

Zamość wpisał się w kalendarz siatkówki plażowej, a korzystając z uroków pięknego Rynku organizatorzy stworzą wiele atrakcyjnych stref dla dzieci, kibiców i turystów. To będzie wspaniałe rodzinne święto siatkówki plażowej na Roztoczu z finałem o godzinie 12:45 w TVP Sport.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us