Logo
Wydrukuj tę stronę

Łucznicy Agrosu z sukcesami w Słowenii

Dobrze zaprezentowali się zawodnicy KS Agros Zamość podczas pierwszej rundy Pucharu Europy Juniorów i Juniorów Młodszych. Zawody odbyły się w dniach 14-18.05.2019 r. w Catez – Słowenia.

Zawodnik Klubu Sportowego „Agros” Andrzej Neścior, w kategorii wiekowej junior drużynowo z reprezentacją kraju wywalczył 7 miejsce. Anna Ferens w kategorii wiekowej kadet, drużynowo z reprezentacją kraju zajęła 4 miejsce. Indywidualnie Anna Frens uzyskała 9 lokatę. Wyżej wymienieni zawodnicy zdobyli kwalifikacje na Mistrzostwa Świata, które odbędą się w Madrycie.

Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.