Logo
Wydrukuj tę stronę

Uczennice SP Nr 9 najlepsze w województwie!

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Drużynowym zwycięstwem uczennic Szkoły Podstawowej Nr 9 w Zamościu zakończyły się Indywidualne Mistrzostwa Województwa Lubelskiego LZS w Tenisie Stołowym. W rozgrywanych 6 kwietnia w Kocudzy zawodach dziewczęta wywalczyły zwycięstwo drużynowe w kategorii szkół podstawowych.

Rozgrywki, choć realizowane w systemie indywidualnym, posiadały także klasyfikację drużynową, którą była suma wszystkich punktowanych miejsc w klasyfikacji indywidualnej. Sukces końcowy był możliwy m.in. dzięki zajęciu I miejsca przez Wiktorię Szmidt oraz III przez Izabelę Różańską.

Zwycięska reprezentacja wystąpiła w składzie: Borysz Karina, Gawron Martyna, Lechowicz Aleksandra, Płocharz Aleksandra, Różańska Izabela, Szewczuk Agata, Szkiryniec Kamila, Szmidt Wiktoria. Gratulacje!


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl