Reklama
Reklama

Srebro i złoto

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

W sobotę, 9 marca, w Lublinie odbyły się Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w trójboju siłowym. Srebrny medal w kat. do 75 kg zdobył Krystian Niedźwiedź, student III roku mechaniki i budowy maszyn w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Zamościu. Tego samego dnia (9 marca), w Zamościu, odbyły się Drużynowe Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w tenisie stołowym. Reprezentacja PWSZ Zamość zdobyła złoty medal.

 Drużyna wystąpiła w składzie: Paweł Kozieł, Ihor Zavadskyi, Łukasz Jarocki. Podczas rozgrywek zamojska drużyna okazała się nie do pokonania, zdobywając złoty medal już po raz 9 z rzędu. Trenerem studentów jest Piotr Kostrubiec.

W poniedziałek, 11 marca, w hali OSiR w Zamościu studenci Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Zamościu rozegrali mecz z Uniwersytetem Medycznym w ramach Akademickich Mistrzostw Województwa Lubelskiego w piłce ręcznej. Zamojscy studenci pokonali studentów z Lublina 20:19. Jest to kolejne zwycięstwo drużyny - 4 marca wygrali z Politechniką Lubelską 27:26. Następne mecze reprezentacji PWSZ w Zamościu odbędą się w tym miesiącu. Trenerem studentów jest Marcin Czerwonka.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us