Reklama
Reklama

Suchowiczteam na podium

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Młode piłkarki Uczniowskiego Klubu Piłkarskiego Suchowiczteam zajęły trzecie miejsce w Halowym Turnieju o Puchar Prezesa Lubelskiego Związku Piłki Nożnej. Zawody odbyły się 10 lutego w Piaskach.

Lubelski Związek Piłki Nożnej zaprosił, do udziału w Halowym Turnieju o Puchar Prezesa, pierwszą siódemkę zespołów młodziczek /2006 i młodsze/, na podstawie zajmowanych miejsc po rundzie jesiennej w lidze wojewódzkiej. Zawody wygrały zawodniczki AZS B.Podlaska przed LKS Wierzchowiska, na najniższym stopniu podium z brązowymi medalami znalazły się młode piłkarki Uczniowskiego Klubu Piłkarskiego Suchowiczteam Wólka Panieńska.

Zawodniczki Wojciecha Suchowicza, pokonały po 1:0 Start Tomaszów L., Piątkę B.Podlaska, 3:0 Dubler Opole L., zremisowały po 1:1 z Perłami Lublin i LKS Wierzchowiska oraz uległy AZS B.P. 0:2.

Najlepszą bramkarką turnieju została Wiktoria Ciurysek a w gronie najlepszych zawodniczek znalazła się Martyna Nowosad. Swój wkład w niewątpliwy sukces zespołu, miały również - Jagoda Wróbel, strzelczyni czterech bramek, Ola Bednarz, Klaudia Kołcon i Roksana Kozłowska (zdobywczynie po jednym golu) oraz Marta Sierkowska, Alicja Krępińska, Maria Terlecka. Kierownikiem  zespołu jest Marcin Siekierda.

Piąte miejsce przypadło Startowi Tomaszów Lub.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us