Reklama
Reklama

Akademickie, tenisowe mistrzostwa w Zamościu [ZDJĘCIA]

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

7 grudnia w Zamościu odbyły się Indywidualne Akademickie Mistrzostwa Województwa Lubelskiego 2018/2019 w tenisie stołowym kobiet i mężczyzn, których organizatorem był KU AZS PWSZ Zamość.

Wśród mężczyzn najlepsi okazali się reprezentanci PWSZ w Zamościu. Mistrzem województwa został Paweł Kozieł, zaś wicemistrzem Marcin Litwiniuk. Trzecie miejsce wywalczył Ihor Zavadskyi, a na czwartym stopniu znalazł się Łukasz Jarocki.

- Cieszymy się z każdego zwycięstwa i każdego medalu. Do tych zawodów podeszliśmy bardzo prestiżowo. Poza tym zawsze zależy nam, by prezentować jak najlepszy poziom i w każdym meczu dajemy z siebie wszystko – powiedział szkoleniowiec pingpongistów PWSZ Zamość, Piotr Kostrubiec.

Turniej kobiet został zdominowany przez zawodniczki UMCS, które zajęły cztery pierwsze miejsca – Sylwia Pawlak, Patrycja Waszczuk, Sylwia Sołtysik, Kamila Głodek.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us