Logo
Wydrukuj tę stronę

SuchowiczTeam triumfował w Zawadzie

Po rozegraniu sześciu spotkań prowadzenie w tabeli ligowej objął SuchowiczTeam, foto: materiał nadesłany Po rozegraniu sześciu spotkań prowadzenie w tabeli ligowej objął SuchowiczTeam, foto: materiał nadesłany
Zwycięstwem zawodniczek SuchowiczTeam zakończył się Ligowy Turniej Młodziczek, zorganizowany przez Zamojski Oddział Związku Piłki Nożnej. Zawody odbyły się 13 maja w Zawadzie, przygotowaniem i udostępnieniem obiektu zajął się STS Gryf Gmina Zamość.

Przy licznej rzeszy kibiców ponad pięćdziesiąt dziewcząt rywalizowało po raz pierwszy o miano najlepszej drużyny w naszym okręgu. Do zawodów stawiły się cztery zespoły - Sparta Biłgoraj, DKS Gaudium Zamość, AMSPN Hetman Zamość i SuchowiczTeam (nie dojechały - SP Kaczórki i SP 2 Tomaszów L.).

Po rozegraniu sześciu spotkań prowadzenie w tabeli ligowej objął SuchowiczTeam po remisie ze Spartą (2:2) i zdecydowanych zwycięstwach nad Gaudium (5:0) i AMSPN Hetman (4:0). Turniej finałowy planowany jest na 3 czerwca .

Tabela po pierwszej rywalizacji:
1.SUCHOWICZTEAM 7 11:2
2.SPARTA 7 9:2
3.AMSPN HETMAN 1 1:8
4.DKS GAUDIUM 1 1:10


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl