Logo
Wydrukuj tę stronę

Złoty medal Agaty Sałamachy w trójboju siłowym

Bardzo dobrze spisała się kobieca reprezentacja PWSZ w Zamościu, foto: materiał nadesłany Bardzo dobrze spisała się kobieca reprezentacja PWSZ w Zamościu, foto: materiał nadesłany
Agata Sałamacha - reprezentująca Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Zamościu - zdobyła złoty medal podczas Akademickich Mistrzostw Polski w trójboju siłowym. Zawody odbyły się w dniach 5-7 maja na obiektach sportowych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

W kategorii kobiet rozegrano zawody o Puchar Zarządu Głównego Akademickiego Związku Sportowego. Bardzo dobrze spisała się kobieca reprezentacja PWSZ w Zamościu: Agata Sałamacha w kategorii powyżej 84 kg zdobyła złoty medal, a Agnieszka Kuczmaszewska w kategorii do 57 kg zajęła 12. miejsce.

Wyniki zamojskich studentek wpłynęły na wysoką lokatę Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Zamościu w klasyfikacji generalnej - 7 miejsce na 33. sklasyfikowane uczelnie jest znaczącym osiągnięciem.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl