Reklama

Złoty medal Agaty Sałamachy w trójboju siłowym

Bardzo dobrze spisała się kobieca reprezentacja PWSZ w Zamościu, foto: materiał nadesłany Bardzo dobrze spisała się kobieca reprezentacja PWSZ w Zamościu, foto: materiał nadesłany
Agata Sałamacha - reprezentująca Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Zamościu - zdobyła złoty medal podczas Akademickich Mistrzostw Polski w trójboju siłowym. Zawody odbyły się w dniach 5-7 maja na obiektach sportowych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

W kategorii kobiet rozegrano zawody o Puchar Zarządu Głównego Akademickiego Związku Sportowego. Bardzo dobrze spisała się kobieca reprezentacja PWSZ w Zamościu: Agata Sałamacha w kategorii powyżej 84 kg zdobyła złoty medal, a Agnieszka Kuczmaszewska w kategorii do 57 kg zajęła 12. miejsce.

Wyniki zamojskich studentek wpłynęły na wysoką lokatę Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Zamościu w klasyfikacji generalnej - 7 miejsce na 33. sklasyfikowane uczelnie jest znaczącym osiągnięciem.

1 komentarz

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us