Reklama

Kolejne zwycięstwa zamojskiej drużyny

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany
Drużyna tenisa stołowego PWSZ Zamość ma na swoim koncie kolejne sukcesy. W piątek, 21 września, zamojscy tenisiści rozegrali mecz w Głosce, wygrywając z gospodarzami dość pewnie i wysoko 8:2. Na odpoczynek niestety nie było czasu, gdyż następnego dnia po południu odbył się kolejny mecz w Drzonkowie.

Przeciwnikiem PWSZ Zamość była Palmiarnia Zielona Góra. Mecz zapowiadał się niezwykle ciekawie, gdyż zespół gospodarzy wystawił skład, który na co dzień gra w Superlidze. Był to więc dla zamojskiej drużyny ważny sprawdzian, z którym poradzili sobie bardzo dobrze, zwyciężając 6:4.

Punkty dla PWSZ Zamość zdobyli: Paweł Chmiel - 2, Ihor Zavadskyi - 2, Paweł Kozieł - 2.

Kolejny mecz zamojscy tenisiści rozegrają 20 listopada z drużyną IKS Start Zduńska Wola. Mecz odbędzie się w hali sportowej ZSP nr 3 w Zamościu, ul. Zamoyskiego 62.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us