Reklama
Reklama

PKP LHS sponsoruje Padwę

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Zamojska spółka kolejowa PKP LHS sp. z o.o. została sponsorem strategicznym MKS Padwa Zamość. Umowa obowiązuje od początku września br.

Logotyp firmy będzie figurował na strojach meczowych drużyny występującej w pierwszej lidze szczypiornistów.

PKP LHS sp. z o.o. zarządza najdalej wysuniętą na zachód europejską szerokotorową linią kolejową. Zamojska firma posiada długoletnią tradycję wspierania rozmaitych inicjatyw sportowych.

- Jest nam niezmiernie miło, że władze spółki przekonały się do naszej wizji prowadzenia projektu sportowego i zdecydowały się na współpracę marketingową, która przyniesie korzyści obu stronom. To dla nas niezwykle ważny aspekt w budowaniu trwałych i przyjaznych relacji z naszymi Sponsorami - czytamy w komunikacie prasowym MKS Padwy Zamość.

Drużyna seniorów MKS Padwa Zamość w rozpoczynającym się 22 września sezonie będzie występowała w pierwszej lidze szczypiornistów. Jest jedyną obecnie ekipą z Zamojszczyzny występującą na szczeblu centralnym regularnych rozgrywek w grach zespołowych.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us