Logo
Wydrukuj tę stronę

Hetman wygrywa 10 bramkami

Piłarze Hetmana strzelili aż 10 bramek, fot. Szymon Łyciuk (archiwum, zdjęcie poglądowe) Piłarze Hetmana strzelili aż 10 bramek, fot. Szymon Łyciuk (archiwum, zdjęcie poglądowe)
KS Hetman Zamość zaliczył czwarte zwycięstwo z rzędu pod wodzą Marka Motyki. W sobotę zamojska drużyna pokonała LKS Milanów aż 10 do 0.

Pierwsza bramka padła już w szóstej minucie. Piłkę do bramki posłał Hubert Czady. Kolejne trafienie zaliczył Solecki w 30 minucie. Pięć minut później za sprawa Damiana Kupisza drużyna z Zamościa cieszyła się z trzeciej bramki. W 45 minucie na listę strzelców wpisał się po raz kolejny Solecki a w doliczonym czasie gry swojego drugiego gola w tym spotkaniu zdobył Kupisz.

Początek drugiej połowy rozpoczął gol Ziółkowskiego, ten sam zawodnik podwyższył wynik 9 minut później. Autorem następnych dwóch bramek był Przemysław Kanarek (65 i 87 minuta). Listę strzelców zamknął Damian Kupisz w 90 minucie.

W najbliższą sobotę (13 maja) podopieczni Marka Motyki zmierzą się z drużyną Lewart Lubartów. Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00 na zamojskim stadionie.

Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.