Logo
Wydrukuj tę stronę

Hetman pokonał Lutnię 4:1

Hetman Zamość pewnie pokonał Lutnię Piszczac, foto: archiwum, zdjęcie poglądowe Hetman Zamość pewnie pokonał Lutnię Piszczac, foto: archiwum, zdjęcie poglądowe
Drużyna Hetmana Zamość pewnie zwyciężyła w ligowym spotkaniu z Lutnią Piszczac. Mecz odbył się 3 maja na zamojskim stadionie. Hetman wygrał 4:1.

Pierwszego gola zdobyli goście. W 4 minucie rzut karny na bramkę zamienił Piotr Kucharzewski. Wyrównał Filip Drozd w dwudziestej minucie, który po dośrodkowaniu z rzutu rożnego skierował głową piłkę do siatki. Dwadzieścia minut później wysunęli się na prowadzenie, po drugim trafieniu Drozda.

W drugiej połowie zamojska drużyna w dalszym ciągu dominowała na boisku. Efektem były kolejne dwie bramki. W 57 minucie trafie zaliczył Damian Kupisz a 77 minucie na listę strzelców wpisał się Przemysław Kanarek.

Kolejny ligowe spotkanie drużyna Hetmana rozegra już w najbliższą sobotę. Zamościan czeka wyjazdowy mecz z LKS Milanów.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl