Reklama

Zamość: Sukcesy we współzawodnictwie

foto: UM Zamość foto: UM Zamość
Miasto Zamość zajęło drugie miejsce we współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży w roku 2017, w kategorii powiatów do 80 tys. mieszkańców. W klasyfikacji generalnej klubów na 10. miejscu uplasował się Klub Sportowy „Agros”.

Przedstawiciele miasta i klubu odebrali z rąk ministra Jana Widery gratulacje, dyplomy oraz puchary. Uroczyste podsumowanie współzawodnictwa odbyło się 17 lipca na Torwarze w Warszawie.

- Podziękowania należą się klubom, które wypracowały tak wysoką punktację dla miasta – podkreśliła Małgorzata Bzówka, dyrektor Wydziału Kultury i Sportu UM Zamość.

Radości nie krył również prezes Klubu Sportowego „Agros” Konrad Firek:
– Bardzo się cieszę, że udało nam się utrzymać tak wysoką pozycję w kraju, choć oczywiście mamy ambicje na jeszcze więcej.

Ogólnie we współzawodnictwie sklasyfikowano 3653 kluby. Z naszego miasta: KS „Agros”, UKS CSW „Lider”, UKS „Sorga”, UKS „Kiko”, UKJ „Legion”, MKS „Padwa”, ASB „Hetman”, UKS „Mechanik”, Zamojski Klub Karate Kyoukushin, AUKS „Trefl”, UKS „Mechanik”, Roztoczański Klub Karate Tradycyjnego, Zamojskie Towarzystwo Tenisowe Klub Tenisowy „Return”.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us