Reklama
Reklama

Amelia Rugała jedzie na LAMO

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Kolejna zawodniczka UKP Suchowiczteam Wólka Panieńska będzie uczestniczyć w Letniej Akademii Młodych Orłów PZPN. Po Milenie Kazanowskiej, która jest już kadrowiczką WU-15 i trzykrotnie uczestniczyła w obozach najlepszych polskich piłkarek, obecne Amelia Rugała otrzymała powołanie na zgrupowanie LAMO do Gniewina, w lipcu b.r.

13-letnia Amelia swoją pasję z piłką nożną rozpoczynała w zespole chłopięcym Roztocza Szczebrzeszyn, od bieżącego sezonu reprezentuje UKP Suchowiczteam w Wojewódzkich Mistrzostwach Młodziczek. Zawodniczka Wojciecha Suchowicza jest również kadrowiczką Lubelskiego Związku Piłki Nożnej. Z kadrą Lubelszczyzny wywalczyła awans na półfinały Mistrzostw Polski Młodziczek, strzelając bramkę w decydującym o awansie meczu ze Świętokrzyskim ZPN.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us