Reklama

Złoto dla zamojskiej studentki

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Studentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Zamościu Agata Sałamacha zdobyła złoty medal podczas Akademickich Mistrzostw Polski w trójboju siłowym klasycznym, które odbyły się w dniach 4-6 maja w Katowicach.

W mistrzostwach uczestniczyli reprezentanci większości wyższych uczelni Polski, startujący w różnych kategoriach wagowych kobiet i mężczyzn. Trójbój siłowy klasyczny jest najbardziej dynamicznie rozwijającą się dyscypliną wśród sportów akademickich. Moda na siłownię i fitness przyciąga ogromne rzesze studentów, co w rezultacie przynosi bardzo dużą konkurencję w zawodach rangi wojewódzkiej i ogólnopolskiej.

W tym roku podczas mistrzostw zamojską uczelnię reprezentowała czwórka studentów. W najwyższej kategorii (+84 kg) złoty medal zdobyła Agata Sałamacha, która nie po raz pierwszy okazała się najsilniejszą studentką w Polsce! Pozostali reprezentanci PWSZ w Zamościu w swoich kategoriach zajęli miejsca: Krystian Niedźwiedź - X miejsce oraz Agnieszka Kuczmaszewska i Elżbieta Bielak - XIII miejsca.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us