Logo
Wydrukuj tę stronę

Michał Rycaj Mistrzem Świata!

Wielokrotnie pisaliśmy o jego talencie i informowaliśmy o sukcesach. Michał Rycaj wygrał World Freestyle Masters 2018 w Tokio. Mistrzem Świata został już trzeci raz.

Michał Rycaj to niezwykle utalentowany, a zarazem skromny chłopak, który zachwyca ludzi tym, co wyczynia z piłką. Freestyle football to jego życiowa pasja, której poświęca się już kilkanaście lat. Na swoim koncie ma naprawdę imponujące osiągnięcia – był już mistrzem świata Federacji F3, wicemistrzem Europy, mistrzem Polski. Zdobył też mistrzostwo w prestiżowym turnieju Super Ball w Libercu. Teraz odniósł kolejny, ogromny sukces.

W turnieju o Puchar Świata wzięło udział 16 najlepszych freestylerów świata oraz 8 najlepszych zawodniczek. Zawody rozgrywane były w systemie „battle”, czyli pojedynków jeden na jeden. Michał Rycaj w finale pokonał Brazylijczyka Ricardinho.