Reklama
Reklama

Michał Rycaj Mistrzem Świata!

źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Xs7zjHXWso4&feature=youtu.be źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Xs7zjHXWso4&feature=youtu.be

Wielokrotnie pisaliśmy o jego talencie i informowaliśmy o sukcesach. Michał Rycaj wygrał World Freestyle Masters 2018 w Tokio. Mistrzem Świata został już trzeci raz.

Michał Rycaj to niezwykle utalentowany, a zarazem skromny chłopak, który zachwyca ludzi tym, co wyczynia z piłką. Freestyle football to jego życiowa pasja, której poświęca się już kilkanaście lat. Na swoim koncie ma naprawdę imponujące osiągnięcia – był już mistrzem świata Federacji F3, wicemistrzem Europy, mistrzem Polski. Zdobył też mistrzostwo w prestiżowym turnieju Super Ball w Libercu. Teraz odniósł kolejny, ogromny sukces.

W turnieju o Puchar Świata wzięło udział 16 najlepszych freestylerów świata oraz 8 najlepszych zawodniczek. Zawody rozgrywane były w systemie „battle”, czyli pojedynków jeden na jeden. Michał Rycaj w finale pokonał Brazylijczyka Ricardinho.

Media

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us