Logo
Wydrukuj tę stronę

Dziewczyny z "Suchowiczteam" drugie

Drużyna Suchowiczteam uplasowała się na drugim miejscu, foto: materiał nadesłany Drużyna Suchowiczteam uplasowała się na drugim miejscu, foto: materiał nadesłany

W corocznym, Halowym Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Prezesa LZPN rozegranym w Piaskach 7 lutego wystąpiło siedem zespołów z naszego województwa, w tym trzy z Zamojszczyzny. Najwyżej, na drugim miejscu uplasowały się zawodniczki UKP Suchowiczteam Wólka Panieńska (15 pkt), trzecie miejsce zajęły dziewczęta Sparty Biłgoraj (7 pkt) a czwarte DKS Gaudium Zamość (7pkt).

Zawodniczki Wojciecha Suchowicza pokonały po 1:0: Dubler Opole L., LKS Wierzchowiska i Spartę, 2:0 Gaudium, 9:0 (najwyższy wynik turnieju) SP Bystrzejowice i uległy zwyciężczyniom  turnieju - AZS B.Podlaska 0:3.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl