Logo
Wydrukuj tę stronę

Zimowa Akademia Młodych Orłów z zamojskim akcentem

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Milena Kazanowska - 14-letnia piłkarka Uczniowskiego Klubu Piłkarskiego Suchowiczteam Wólka Panieńska została powołana przez Polski Związek Piłki Nożnej na zgrupowanie najlepszych polskich zawodniczek roczników 2004-06. Zimowa Akademia Młodych Orłów swój obóz będzie miała, na przełomie stycznia i lutego w Bydgoszczy.

Powołanie podpisane przez prezesa Zbigniewa Bońka, otrzymała po raz trzeci, poprzednio dwukrotnie do Gniewina w latach 2016 i 2017.

Milena jest również reprezentantką kadry juniorek Lubelskiego Związku Piłki Nożnej, uczęszcza do SP nr 3 w Zamościu, pierwszym trenerem w AMSPN Hetman Zamość popularnej - Milki, był Dariusz Waryszak.

Oprócz zamojskiej zawodniczki na liście, z naszego województwa znalazły się także trzy piłkarki AZS B.Podlaska i jedna Górnika Łęczna.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl