Logo
Wydrukuj tę stronę

Puchar Polski w kolarstwie na Zamojszczyźnie. Uwaga kierowcy, będą utrudnienia!

Już w najbliższy weekend na drogach Zamojszczyzny rozegrany zostanie Puchar Polski w kolarstwie, foto: materiał nadesłany Już w najbliższy weekend na drogach Zamojszczyzny rozegrany zostanie Puchar Polski w kolarstwie, foto: materiał nadesłany
Już w najbliższy weekend na drogach Zamojszczyzny rozegrany zostanie Puchar Polski w kolarstwie. W sobotę, 22 kwietnia, o godz. 14:00 rozpocznie się jazda indywidualna na czas na trasie Kalinowice - Zalesie - Kalinowice. Zakończenie jazdy planowane jest ...

... na godz. 18:30. Odcinek drogi w tych godzinach będzie całkowicie zamknięty dla ruchu. Organizatorzy apelują do kierowców o korzystanie z innych tras.

Dzień później wyścig rozpocznie się o godz. 10:30. Etapy wyścigu ze startu wspólnego odbędą się na trasie Kalinowice ? Rachodoszcze - Boża Wola - Majdan Ruszowski ? Łabunie - Ruszów- Kolonia Ruszów- Białowola- Kalinowice. Zakończenie planowane jest na godz. 16:00. Tego dnia wyścig będzie rozegrany przy ruchu częściowo ograniczonym tzn. ruch będzie ograniczony tylko na czas przejazdu grupy kolarzy.

Organizatorzy proszą kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności oraz zastosowaniu się do poleceń służb porządkowych i Policji.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl