Logo
Wydrukuj tę stronę

LHS triumfował na Mistrzostwach Polski Kolejarzy w piłce nożnej

Drużyna LHS nie straciła w 5 rozegranych meczach żadnej bramki, foto: materiał nadesłany Drużyna LHS nie straciła w 5 rozegranych meczach żadnej bramki, foto: materiał nadesłany

Drużyna PKP LHS spółka z o.o. w Zamościu zdobyła pierwsze miejsce na XXIII Mistrzostwach Polski Kolejarzy w Halowej Piłce Nożnej – Open. Zawody odbyły się w dniach 30.11-02.11 w Wągrowcu w Wielkopolsce. Zamojska drużyna wygrała wszystkie spotkania.

Warto nadmienić, że drużyna LHS nie straciła w 5 rozegranych meczach żadnej bramki. Najlepszym bramkarzem turnieju wybrany został zawodnik PKP LHS - Tomasz Piątek.

W grupie eliminacyjnej zespół zanotował następujące wyniki:

PKP LHS – Zakład Infrastruktury Opole 3:0
PKP LHS – Intercity Zakład Południowy 9:0
PKP LHS – Zakład Infrastruktury Skarżysko Kamienna 3:0

W półfinale: PKP LHS – Zakład Infrastruktury Zielona Góra 2:0

W finale: PKP LHS – Zakład Infrastruktury Skarżysko Kamienna 1:0

Na zdjęciu - w górnym rzędzie od lewej: Paweł Kozyra, Dariusz Zychowicz, Przemysław Dadia, Łukasz Jakubczak, Krzysztof Fidler, Wojciech Nawój, w dolnym rzędzie od lewej: Krzysztof Krupa, Mateusz Sobczyk, Piotr Szymala, Michał Hajduk, Tomasz Nowak, Tomasz Piątek.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl