Logo
Wydrukuj tę stronę

Patriotyczny turniej szachowy w MDK

Turniej poprzez szachową rywalizację propaguje szacunek do takich wartości jak naród i patriotyzm, foto: archiwum (zdjęcie poglądowe) Turniej poprzez szachową rywalizację propaguje szacunek do takich wartości jak naród i patriotyzm, foto: archiwum (zdjęcie poglądowe)

Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu zaprasza na Międzyszkolny Turniej Szachowy z cyklu "Patriotyzm przez szachy". Impreza, organizowana z okazji obchodów Święta Niepodległości, odbędzie się 10 listopada o godz. 15.30 w sali widowiskowej MDK w Zamościu.

Turniej poprzez szachową rywalizację propaguje szacunek do takich wartości jak naród i patriotyzm. Zawody mają też na celu umożliwienie dzieciom i młodzieży rozwijania swoich zainteresowań, a także wyłonienie najlepszych zawodników.

Jak informują organizatorzy, w turnieju mogą brać udział dzieci i młodzież szkolna do lat 18 z miasta i gminy Zamość.

Zgłoszenia należy przesłać do dzisiaj (07.11) na adres: MDK Zamość, ul. Kamienna 20, 22-400 Zamość, sekretariat tel. 84 638- 44- 46 lub na
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl