Logo
Wydrukuj tę stronę

Chcesz zostać sędzią piłkarskim? ZOZPN zaprasza na bezpłatny kurs

Zgłoszenia na kurs przyjmowane będą do końca roku, foto: archiwum, materiał poglądowy Zgłoszenia na kurs przyjmowane będą do końca roku, foto: archiwum, materiał poglądowy

Zamojski Okręgowy Związek Piłki Nożnej organizuje kolejny bezpłatny kurs dla sędziów piłki nożnej. Oferta kierowana jest do wszystkich tych, którzy marzą o sędziowaniu meczów piłkarskich, a nie mają do tego odpowiednich uprawnień.

Przyszli sędziowie już na starcie muszą spełnić kilka warunków: po pierwsze - trzeba interesować się piłką nożną. Po drugie: mieć nie mniej niż 16 lat i wykształcenie minimum średnie lub być w trakcie nauki. Należy również wykazać się dużą sprawnością fizyczną i nie mieć przeciwwskazań zdrowotnych.

Zainteresowane osoby powinny kontaktować się z Zamojskim Okręgowym Związkiem Piłki Nożnej przy ul. Królowej Jadwigi 8 w Zamościu. Na stronie www.zozpn.pl w dziale "Do pobrania – Okręgowe Kolegium Sędziów" umieszczono ankietę oraz oświadczenie dla kandydatów na sędziów, które powinny być dostarczone wraz ze zgłoszeniem na kurs.

Zgłoszenia przyjmowane będą do końca roku.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl