Logo
Wydrukuj tę stronę

Sukcesy wychowanków Agrosu

Andrzej Neścior zakwalifikował się do Pucharu Europy Środkowej w Słowenii, foto: materiał nadesłany Andrzej Neścior zakwalifikował się do Pucharu Europy Środkowej w Słowenii, foto: materiał nadesłany
Miniony weekend obfitował w sportowe sukcesy wychowanków zamojskiego Klubu Sportowego Agros. W dniach 8-9 kwietnia w Prudniku odbył się X Puchar Gór Opawskich. Świetnie spisali się na nim łucznicy. W kategorii juniorów młodszych bezkonkurencyjny okazał się ...

... Andrzej Neścior, który tym samym zakwalifikował się do Pucharu Europy Środkowej w Kamniku w Słowenii. Do Kamnika pojedzie także senior Mateusz Łysiak.

W Prudniku dobrze spisały się także seniorki: Kamila Biczak była 6, a Dominika Domańska zdobyła 10 lokatę. Ta ostatnia zakwalifikowała się również na zawody Pucharu Europy Seniorów, które w terminie 29-30 kwietnia odbędą się w Legnicy.

Oprócz sukcesów na torach były też sukcesy na matach.

W Staszowie w dniach 7-9 kwietnia odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w zapasach w stylu wolnym. Dobrze spisał się na nich Jakub Darmochwał, który w kategorii wagowej 96 kg zdobyła brązowy medal. Drugi z zawodników KS Agros - Piotr Burcon ? w kategorii 55 kg zajął VII miejsce.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl