Logo
Wydrukuj tę stronę

Nowy klub sportowy ju-jitsu w Zamościu. Ruszył nabór

Plakat, źródło: materiał nadesłany Plakat, źródło: materiał nadesłany

Akademia Samuraja w Zamościu rozpoczyna nabór. Już 17 października swoje pierwsze zajęcia rozpocznie nowy klub sportowy ju-jitsu w Zamościu. Akademia przygotowała dla mieszkańców Zamościa i okolic bardzo szeroką i ciekawą ofertę dydaktyczno - sportową.

Nabór odbywa się w 3 grupach wiekowych. Odpowiednie zajęcia dla siebie znajdą zarówno najstarsi jak i najmłodsi entuzjaści sportu i zdrowej rywalizacji. Przy Akademii Samuraja utworzona będzie sekcja dla najmłodszych, czyli Klubu Malucha dla dzieci od 2 do 4 lat, gdzie czekają na dzieci i ich rodziców atrakcyjne zabawy połączone ze sporą dawką sportu i dobrego humoru.

Zajęcia będą odbywać się na sali mat w Zasadniczej Szkole Zawodowej Rzemiosł Różnych w Zamościu, przy ulicy Okrzei 32 (wejście od strony hotelu Alex).

Szczegółowe informacje dostępne pod numerem telefonu 533 836 373.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl