Reklama

Nowy klub sportowy ju-jitsu w Zamościu. Ruszył nabór

Plakat, źródło: materiał nadesłany Plakat, źródło: materiał nadesłany

Akademia Samuraja w Zamościu rozpoczyna nabór. Już 17 października swoje pierwsze zajęcia rozpocznie nowy klub sportowy ju-jitsu w Zamościu. Akademia przygotowała dla mieszkańców Zamościa i okolic bardzo szeroką i ciekawą ofertę dydaktyczno - sportową.

Nabór odbywa się w 3 grupach wiekowych. Odpowiednie zajęcia dla siebie znajdą zarówno najstarsi jak i najmłodsi entuzjaści sportu i zdrowej rywalizacji. Przy Akademii Samuraja utworzona będzie sekcja dla najmłodszych, czyli Klubu Malucha dla dzieci od 2 do 4 lat, gdzie czekają na dzieci i ich rodziców atrakcyjne zabawy połączone ze sporą dawką sportu i dobrego humoru.

Zajęcia będą odbywać się na sali mat w Zasadniczej Szkole Zawodowej Rzemiosł Różnych w Zamościu, przy ulicy Okrzei 32 (wejście od strony hotelu Alex).

Szczegółowe informacje dostępne pod numerem telefonu 533 836 373.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us