Reklama

Srebro i brąz Azymutu

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany
Medale, w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Biegu na Orientację, wywalczyli najmłodsi zawodnicy UKS Azymut Siedliska. Zawody odbyły się w dniach 7-8 października, na terenach leśnych miasta Łódź. 

W ciągu dwu dni zawodnicy UKS Azymut rywalizowali o medale i punkty do współzawodnictwa dzieci i młodzieży z najlepszymi klubami województw: mazowieckiego, łódzkiego, podlaskiego i lubelskiego na trzech dystansach: w sprincie, biegu sztafetowym i biegu klasycznym.

"Największy sukces nasze zawodniczki odniosły podczas biegu sztafetowego, który odbywał się przy dość trudnych warunkach atmosferycznych w sobotnie popołudnie. Medale srebrne wywalczyła sztafeta w składzie: Kinga Biszkont, Małgorzata Bożek, Aleksandra Górska, medale brązowe: Wiktoria Biszkont, Lena Tulpan, Monika Biszkont, a tuż za podium miejsce czwarte zajęły: Zuzanna Szarek, Agata Górska, Zuzanna Kołtun." - informują przedstawiciele UKS Azymut.

Sztafeta chłopców w składzie: Damian Pyszak, Kacper Kość, Jakub Kiecana wywalczyła miejsce VI.

Ponadto w biegach indywidualnych miejsca w pierwszej dziesiątce mistrzostw wywalczyła Aleksandra Górska: VI w sprincie i IX w biegu klasycznym oraz Kinga Biszkont miejsce X w biegu klasycznym.

Gratulujemy!

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us