Reklama
Reklama

Sekcja dziewcząt w drużynie PWSZ Zamość

 Sekcja dziewcząt rozpocznie rozgrywki w II lidze, foto: materiał nadesłany Sekcja dziewcząt rozpocznie rozgrywki w II lidze, foto: materiał nadesłany

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Zamościu pozostaje sponsorem głównym zamojskiego klubu tenisa stołowego. Wraz z nadchodzącym sezonem zespół wzbogacił się o sekcję dziewcząt.

Porozumienie w tej sprawie, w dniu 29 sierpnia podpisali rektor uczelni dr hab. Andrzej Samborski i prezes klubu Piotr Kostrubiec. Drużyna tenisowa, którą w znacznej mierze tworzą studenci PWSZ, może pochwalić się licznymi sukcesami na arenie krajowej, a także na poziomie województwa.

Przypomnijmy, że w ubiegłym sezonie klub był o krok od awansu do Superligi, najwyższej klasy rozgrywek w Polsce. Wraz z nadchodzącym sezonem zespół PWSZ Zamość wzbogacił się o sekcję dziewcząt, która rozpocznie rozgrywki w II lidze.

Trenerem nowej sekcji będzie czołowy zawodnik klubu Igor Zawadzki. Miejmy nadzieję, że dziewczyny będą radzić sobie tak samo dobrze jak pierwszoligowa drużyna męska, którą w czasie wakacji zasiliło dwóch nowych zawodników – Łukasz Gołda oraz Anton Riabukhin.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us