Reklama
Reklama

Region

Wilków: Dachowanie Golfem

Do zdarzenia doszło dziś rano w Wilkowie (pow. hrubieszowski). 34-letnia kierująca pojazdem marki Volkswagen próbowała wyprzedzić motorower ale widząc nadjeżdżający z przeciwka pojazd usiłowała wrócić na swój pas ruchu. Straciła panowanie nad autem zjechała do przydrożnego rowu i dachowała. Kierująca z ogólnymi obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Podczas awantury domowej oblał benzyną dom i żonę

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia do którego doszło w piątek na terenie gminy Mircze. Jak ustalili funkcjonariusze, podczas awantury domowej mężczyzna oblał benzyną swoją żonę oraz pomieszczenia mieszkalne. Później pijany uciekał autem przed policją.

Hrubieszów: Za drugim razem włamali się...boso

Trzej mieszkańcy Hrubieszowa trafili do policyjnego aresztu po tym jak po raz kolejny włamali się do jednego z miejscowych sklepów. Tym razem sprawcy próbowali przechytrzyć policjantów, ponieważ wchodząc do środka, celowo zdjęli buty, by nie zostawić śladów.

Hrebenne: Specyfiki z niedźwiedzia na granicy

Kosmetyki do pielęgnacji skóry zawierające substancje pochodzące z chronionych gatunków zwierząt zarekwirowali na granicy z Ukrainą funkcjonariusze służby celno-skarbowej. Do zdarzenia doszło 9 maja na przejściu granicznym w Hrebennem.

Zderzenie podczas wyprzedzania

Wczoraj w południe doszło do wypadku na krajowej 17 w miejscowości Jeziernia. Kierujący skodą wyprzedzał ciąg samochodów i uderzył w skręcające audi. Wszyscy uczestnicy zdarzenia drogowego zostali przewiezieni do szpitala.

Majowy weekend na drogach

21 wypadków, 7 osób zginęło - to bilans majowego weekendu na drogach naszego województwa. Obrażenia w tych wypadkach odniosły 22 osoby. Funkcjonariusze zatrzymali też 125 nietrzeźwych kierowców.

Festyn na trzy rocznice

Trzy rocznice będą świętowane przez Gminę Zamość we wsi Płoskie, dwie narodowe i jedna lokalna. Na boisku tamtejszej Szkoły Podstawowej fetowany będzie Jubileusz 90-lecia OSP Płoskie, 227. Rocznica Konstytucji 3 Maja oraz Rok Jubileuszu Setnej Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Wydarzenie plenerowe rozpocznie się o 11:50, a zakończy ok. 19:00.

Kto zgubił pieniądze?

W miniony czwartek do dyżurnego hrubieszowskiej policji zgłosiła się kobieta, która na przystanku autobusowym w miejscowości Drohiczany odnalazła pieniądze. Policjanci zabezpieczyli gotówkę i poszukują jej właściciela.

Subskrybuj to źródło RSS

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us