Logo
Wydrukuj tę stronę

Tragiczny wypadek na S17. Zginął 30-latek z pow. hrubieszowskiego

Kierowca zginął na miejscu, foto: Policja Kierowca zginął na miejscu, foto: Policja

Do tragicznego wypadku doszło na drodze S-17 węzeł Kurów Wschód. 30-latek z powiatu hrubieszowskiego kierujący toyotą uderzył w betonową zaporę. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Śledczy ustalili, że mogło to być samobójstwo.

Do wypadku doszło w środę po godzinie 21:00.

Jak informuje policja, kierujący toyotą, 30-latek z powiatu hrubieszowskiego z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w betonową zaporę. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Siła uderzenia była tak duża, że pękła zapora i urządzenia bezpieczeństwa znajdujące się w tym miejscu.

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają dokładne okoliczności zdarzenia. Jak informują na podstawie śladów zabezpieczonych na miejscu oraz poczynionych ustaleń niewykluczone jest, że mogła to być próba samobójcza.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl