Reklama

Rodzinna tragedia! W lesie odnaleziono ciało 37-latka i jego 3-letniej córki

foto: Policja foto: Policja
Policjanci z Biłgoraja w kompleksie leśnym odnaleźli ciała dwóch osób, 37- latka i jego 3-letniej córki. Wczoraj rano mężczyzna wraz z dzieckiem wyjechał samochodem z miejsca zamieszkania. Po kilku godzinach zaniepokojona rodzina zaalarmowała służby, że nie można z nim nawiązać kontaktu.

- Wczoraj około godziny 15:30 zostaliśmy powiadomieni o zaginięciu 37 letniego mężczyzny i 3 letniej dziewczynki. Z relacji bliskich wynikało, że ojciec wraz córką około godziny 10:00 wyjechał samochodem z miejsca zamieszkania, nie wrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Natychmiast wszczęto poszukiwania i ogłoszono alarm dla funkcjonariuszy. W poszukiwaniach uczestniczyli policjanci, strażacy z PSP i OSP, którzy dysponowali dronem z kamerą termowizyjną i quadami. - informuje Joanna Klimek z biłgorajskiej policji. 

Około godziny 19:00, w lesie na drodze szutrowej pomiędzy miejscowościami Dąbrowica – Ciosmy, odnaleziony został samochód 37-latka.

- W niedalekiej odległości od pojazdu policjanci ujawnili ciała 37-latka i 3-letniej dziewczynki. Do późnych godzin nocnych, na miejscu tragedii, pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora - dodaje Klimek. 

Policja informuje, że w rodzinie nie odnotowano interwencji policyjnych związanych z przemocą. Bliskim zapewniona została pomoc psychologa. Decyzją prokuratora ciała zostały zabezpieczone do dalszych badań sekcyjnych.

W sprawie wszczęte zostało śledztwo, które nadzoruje Prokuratura Okręgowa w Zamościu.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us