Reklama

Pow. hrubieszowski: Wybuch w Przewodowie. Dwie osoby zginęły

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy
Do eksplozji w suszarni zbóż w Przewodowie (powiat hrubieszowski) doszło we wtorek, 15 listopada. Zginęły dwie osoby. Nie ma jeszcze pewności, co dokładnie wydarzyło się w pobliżu granicy z Ukrainą. Ogólnopolskie media poinformowały, że na terytorium Polski spadły dwa pociski. W związku zaistniała sytuacją kryzysową premier zwołał w trybie pilnym komitet ds. Bezpieczeństwa Narodowego i Obronności. Zwołano także posiedzenie rządu.

Rzecznik rządu zaapelował do mediów o nie publikowanie niepotwierdzonych informacji. Zapowiedział, że wszelkie informacje, które zostaną dzisiaj przedstawione na komitecie, zostaną później przekazane, jeżeli to będzie możliwe w jak najszerszym zakresie, do wiadomości opinii publicznej.

Podwyższono gotowość niektórych jednostek wojskowych i innych służb mundurowych.

Pewne jest, że wskutek wybuchu dwie osoby nie żyją. Na miejscu pracują służby, ustalają dokładne przyczyny oraz okoliczności tego zdarzenia.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us