Logo
Wydrukuj tę stronę

"Oszust" wpadł na interwencji domowej

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy
Policjanci zatrzymali poszukiwanego 47-latka, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna przebywał w domu jego znajomej, gdzie zgłoszono interwencję. Wkrótce za oszustwo, które miał na koncie, najbliższy rok spędzi w zakładzie karnym.

- Wczoraj przed północą mieszkaniec powiatu tomaszowskiego zgłosił, że chce odzyskać plecak ze swoimi rzeczami, które zostawił w domu znajomej na terenie miasta. Kobieta miała utrudniać odzyskanie tych przedmiotów. Policjanci, którzy pojechali pod wskazany adres pomogli zgłaszającemu w odzyskaniu swoich rzeczy. Jak się okazało, w domu kobiety oprócz plecaka znajomego, przebywał także poszukiwany 47-latek z gminy Susiec. - informuje Małgorzata Pawłowska z tomaszowskiej policji.

Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary roku pozbawienia wolności za oszustwo. 47-latek trafił już do jednostki penitencjarnej gdzie odbędzie zasądzoną karę.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl