Reklama
Reklama

"Oszust" wpadł na interwencji domowej

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy
Policjanci zatrzymali poszukiwanego 47-latka, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Mężczyzna przebywał w domu jego znajomej, gdzie zgłoszono interwencję. Wkrótce za oszustwo, które miał na koncie, najbliższy rok spędzi w zakładzie karnym.

- Wczoraj przed północą mieszkaniec powiatu tomaszowskiego zgłosił, że chce odzyskać plecak ze swoimi rzeczami, które zostawił w domu znajomej na terenie miasta. Kobieta miała utrudniać odzyskanie tych przedmiotów. Policjanci, którzy pojechali pod wskazany adres pomogli zgłaszającemu w odzyskaniu swoich rzeczy. Jak się okazało, w domu kobiety oprócz plecaka znajomego, przebywał także poszukiwany 47-latek z gminy Susiec. - informuje Małgorzata Pawłowska z tomaszowskiej policji.

Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary roku pozbawienia wolności za oszustwo. 47-latek trafił już do jednostki penitencjarnej gdzie odbędzie zasądzoną karę.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us