Logo
Wydrukuj tę stronę

Marihuanę ukrył w drzwiach

foto: Policja foto: Policja
Tomaszowscy kryminalni zatrzymali 26-latka, który posiadał przy sobie substancje psychoaktywne. Narkotyki ukrył we wnęce drzwi samochodu. Jak informują policjanci, taka ilość wystarczyłaby do sporządzenia blisko 200 porcji dealerskich tego narkotyku.

- Wczoraj policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że 26-latek z gminy Susiec przebywający na terenie miasta może posiadać przy sobie zabronione prawem substancje. Ich przypuszczenia potwierdziły się, kiedy zatrzymali go w samochodzie, którym jechał. We wnęce drzwi pojazdu mundurowi ujawnili pakunki z suszem roślinnym. Po przeprowadzeniu wstępnych badań potwierdzili, że jest to marihuana. Zabezpieczone środki wystarczyłyby do sporządzenia blisko 200 porcji dealerskich tego narkotyku. - informuje Małgorzata Pawłowska z tomaszowskiej policji.

Narkotyki zostały zabezpieczone, a ich właściciel zatrzymany. 26-latek usłyszał już zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Grozi mu do 3 lat pozbawiania wolności.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl