Logo
Wydrukuj tę stronę

Tragiczny wypadek. Kierowca merdecesa najechał na 36-latka i nie udzielił mu pomocy

foto: Policja foto: Policja
Biłgorajscy policjanci zatrzymali 23-latka, który kierując mercedesem najechał na leżącego na jezdni 36-latka. Kierowca nie udzielił pomocy poszkodowanemu i odjechał z miejsca wypadku. Mężczyzna w wyniku obrażeń zmarł na miejscu.

Do wypadku doszło w nocy z piątku na sobotę około godziny 1:00 w miejscowości Luchów Górny, powiat biłgorajski.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że w miejscu nieoświetlonym, na leżącego na jezdni 36 letniego mieszkańca powiatu biłgorajskiego najechał kierujący, który nie udzielając mu pomocy odjechał z miejsca zdarzenia. Operacyjna praca biłgorajskich policjantów doprowadziła do ustalenia, że kierującym samochodem marki Mercedes był 23–letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Od mężczyzny pobrano krew do dalszych badań, które wykażą czy w chwili zdarzenia był trzeźwy - informuje Joanna Klimek z biłgorajskiej policji.

Niestety 36-latek w wyniku odniesionych obrażeń zmarł na miejscu. Decyzją prokuratora jego ciało zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

Obecnie trwają czynności, które pozwolą ustalić dokładne okoliczności i przebieg wypadku.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl