Reklama
Reklama

Sarna wbiegła pod motocykl. Pasażer trafił do szpitala

foto: Policja foto: Policja
Z obrażeniami ciała do szpitala trafił pasażer motocykla, po tym jak wprost pod jednoślad wbiegła sarna. Kierowca chcąc uniknąć zdarzenia ze zwierzęciem, gwałtownie zahamował i wjechał w gęste zarośla.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 23:30 w miejscowości Olszanka, powiat biłgorajski.

- Policjanci pracujący na miejscu wstępnie ustalili, że 31- letni kierowca motocykla marki Honda, który podróżował z 29 letnim kolegą jechał drogą od strony Turobina. Nagle na łuku drogi wprost przed motocykl z lasu wybiegła sarna. Kierujący chcąc uniknąć zderzenia ze zwierzęciem gwałtownie zahamował i tracąc panowanie nad pojazdem wjechał do przydrożnego rowu zatrzymując się w gęstych zaroślach. Mężczyzna do rannego kolegi wezwał pogotowie. Pasażer został przetransportowany do szpitala, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Jak ustalili policjanci kierowca motocykla był trzeźwy, natomiast pasażer był w stanie po użyciu alkoholu. Obecnie ustalamy i wyjaśniamy dokładne okoliczności zdarzenia. - relacjonuje  Joanna Klimek z biłgorajskiej policji.

Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg o wzmożoną czujność i rozwagę, zwłaszcza w rejonach dróg biegnących przez odcinki leśne.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us