Reklama
Reklama

Minister Ziobro z wizytą w Hrubieszowie

źródło: gov.pl źródło: gov.pl
Zbigniew Ziobro, minister sprawiedliwości i prokurator generalny przyjedzie dzisiaj (16 maja) do Hrubieszowa. Wspólnie z wiceministrem sprawiedliwości Marcinem Romanowskim wręczą awanse dla funkcjonariuszy Służby Więziennej.

Wydarzenie rozpocznie się o 12.30 w Zakładzie Karnym przy ul. Nowej 64.

Jak informuje rzecznik Ministerstwa Sprawiedliwości, awanse otrzymają funkcjonariusze, którzy zainicjowali wsparcie dla uchodźców na przejściu granicznym w Zosinie.

6 komentarzy

 • LPG
  LPG poniedziałek, 16 maj 2022 13:59 Link do komentarza

  ktoś widział co się teraz dzieje na przejściu i jaka jest kolejka "biednych" i poszkodowanych Ukraińców wracających do siebie z zakupów ?? 3/4 to młode pryki którzy nie walczą za swój kraj! sam wolałbym kupić karabin i się bronić w domu niż kupować samochód bo promocja na cło.

 • hmm
  hmm poniedziałek, 16 maj 2022 14:51 Link do komentarza

  może to pojazdy dla wojska?

 • LPG
  LPG poniedziałek, 16 maj 2022 16:39 Link do komentarza

  a... jak dla wojska to zmienia postać rzeczy, no to trzeba organizować jedzenie i zimne napoje. tylko na jakiej podstawie wjechali do Polski przecież w wieku poborowym nie można? studenci? czy Polskie służby tego nie weryfikują ?

 • do LPG
  do LPG poniedziałek, 16 maj 2022 18:20 Link do komentarza

  a dlaczego mają weryfikować? to są wewnętrzne sprawy Ukrainy, mają swoje służby graniczne i widocznie skoro jadą to mogą, np: kobiet i starców nie biorą chyba do wojska na Ukrainie?

 • pin
  pin poniedziałek, 16 maj 2022 21:33 Link do komentarza

  @LPG
  generalnie */uj Ci do tego

 • Lpg
  Lpg wtorek, 17 maj 2022 07:03 Link do komentarza

  Tak to się nazywa, wewnętrzne sprawy Ukrainy. Od kiedy kobiet nie ma w wojsku czy policji na Ukrainie?? Te co pracowały zostały i walczą. A młode byczki zajmują się handlem autami zamiast walczyć. Widać że nigdy w życiu nie byliście na Ukrainie tam dolar wszystko załatwi a płacić trzeba wszędzie i każdemu u wladzy. Reketierzy ustawiali kolejki do Polski.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us