Reklama
Reklama

Spowodował śmiertelny wypadek. Kto go rozpoznaje?

foto: Policja foto: Policja
Policjanci poszukują mężczyzny, który śmiertelnie potrącił mężczyznę i odjechał z miejsca zdarzenia. Ujawnione na miejscu zdarzenia elementy pojazdu oraz zapis z kamer monitoringu wskazują, że sprawca poruszał się samochodem marki Renault Master. Jego wizerunek zarejestrowały kamery miejskiego monitoringu. Osoby, które rozpoznają mężczyznę, lub mają informacje w tej sprawie prosimy o pilny kontakt pod nr tel. 47 8133 210.

Do tragicznego zdarzenia doszło 5 maja przed godziną 3:00, w miejscowości Zakręcie na drodze krajowej K-17.

- Z poczynionych dotychczas ustaleń wynika, iż prowadzącego rower mężczyznę potrącił samochód dostawczy. Kierujący odjechał z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy poszkodowanemu. Ujawnione na miejscu zdarzenia elementy pojazdu oraz zapis z kamer monitoringu wskazują, iż sprawca poruszał się samochodem marki Renault Master. Kabina kierowcy wraz z zamontowaną powyżej kabiną sypialną są koloru białego lub kremowego z charakterystycznym czarnym pasem. Przestrzeń ładunkowa ograniczona jest plandeką. Ponadto na nagraniu jednej z kamer widoczna jest sylwetka kierowcy - informuje Piotr Wasilewski z krasnostawskiej policji.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę, lub mają jakiekolwiek informacje dotyczące pojazdu widocznego na zdjęciach proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie, bądź najbliższą jednostką Policji.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us