Hrebenne: Tragiczny wypadek. Zmarł 28-latek przygnieciony przez ciągnik

Do tragicznego wypadku doszło w środę w Hrebennem, foto: Policja Do tragicznego wypadku doszło w środę w Hrebennem, foto: Policja

28-latek został przygnieciony przez ciągnik podczas prowadzonych prac polowych. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń, młody mężczyzna zmarł.

Do tragicznego wypadku doszło w środę w Hrebennem.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, ciągnik kierowany przez 28-latka z polnej drogi przewrócił się na pole i przygniótł kierującego. Na miejsce pobiegł pracujący na sąsiednim polu mężczyzna, który niezwłocznie powiadomił o zdarzeniu służby ratunkowe. Niestety 28-latek w wyniku odniesionych obrażeń zmarł.

Policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia. Po raz kolejny apelują o zachowanie ostrożności i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa podczas wykonywania prac polowych.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us